Nasza oferta

Twoja Szkoła – Teperesy

Flaga technikum
Flaga liceum
Flaga zawodowa

Technikum elektroniczne

przedmioty rozszerzone: 

             informatyka

Jeżeli chcesz rozwijać swoją pasję, interesujesz się elektroniką, instalacją monitoringu czy instalacją sieci telewizji kablowej czy naziemnej!

Wybierz klasę technikum elektronicznego!

Będziesz mógł uczyć się od najlepszych fachowców, którzy współpracują z LG Electronics w Mławie w najlepiej wyposażonych pracowniach.

Dodatkowe doświadczenie zdobędziesz w ramach szkoleń i pracy w tym zakładzie.

Zdobędziesz wiedzę, ucząc się w   specjalistycznych pracowniach elektronicznych z nowoczesnym sprzętem do diagnostyki i napraw urządzeń elektronicznych, telekomunikacyjnych, monitoringów oraz alarmów.

Zajęcia specjalistyczne będziesz miał w grupach laboratoryjnych na nowoczesnym sprzęcie.

Specjalność naszego technikum to „MULTIMEDIA”. Dzięki nam rozszerzysz swoją wiedzę nie tylko z przedmiotów  elektronicznych, ale również informatycznych. Uzyskasz kwalifikacje EE.03 oraz EE.22.

Kończąc nasze technikum, zdobędziesz praktyczną, stosowaną we współczesnym świecie wiedzę, a jej wykorzystanie, zależeć będzie już wyłącznie od ciebie!

W Technikum Elektronicznym, podczas rekrutacji,  będą brane pod uwagę oceny z następujących przedmiotów:

      – język polski

      – matematyka

      – informatyka

      – najwyższa ocena z języka obcego nowożytnego.

Liceum ogólnokształcące z rozszerzoną informatyką

Drukuj

przedmioty rozszerzone: 

             informatyka, geografia, wos

Klasa ogólna z rozszerzoną informatyką

Jeżeli interesuje Cię zmieniający się dookoła Świat to rozszerzenia z informatyki, geografii i wosu pozwolą Ci do tych zmian się przygotować. Poznasz podstawy programowania w nowoczesnych językach takich jak Python, nauczysz się tworzyć i zarządzać systemami baz danych. Poznasz niezwykłe miejsca, zrozumiesz aktualne wydarzenia i otaczającą nas rzeczywistość oraz zobaczysz, że mapa nie jest przykrą lekturą.

Dołącz do nas, daj się poznać, zapraszamy.

W klasie ogólnej III Liceum Ogólnokształcącego, podczas rekrutacji,  będą brane pod uwagę oceny z następujących przedmiotów:

      – język polski

      – matematyka

      – informatyka

      – najwyższa ocena z jednego z przedmiotów – geografia i wiedzo o społeczeństwie.

Liceum ogólnokształcące klasa humanistyczna (turystyczno-medialna)

przedmioty rozszerzone: 

             język polski

             język angielski

             historia

Jeżeli chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić swój warsztat językowy oraz kształtować krytyczne myślenie, wybierz klasę turystyczno-dziennikarską. Będziesz mógł wzbogacić swą wiedzę nie tylko na zajęciach języka polskiego, ale również na warsztatach z zakresu dziennikarstwa.

Dodatkowe doświadczenie zdobędziesz poprzez współpracę z mławskim środowiskiem mediów, możliwość redagowania gazetki szkolnej, możliwość współtworzenia strony internetowej szkoły. Będziesz mieć wiele okazji do wystąpień publicznych.

Jeżeli jesteś wrażliwy na potrzeby innych możesz wstąpić do Szkolnego Koła Wolontariatu i brać udział w akcjach charytatywnych. Współpracujemy z wieloma instytucjami i stowarzyszeniami pomocowymi.

Zajęcia z języka angielskiego, wyjazdy na warsztaty językowe pozwolą Ci poszerzyć swoje umiejętności z zakresu lingwistyki co w przyszłości zaowocuje swobodnym porozumiewaniem się z ludźmi z całego świata.

Na lekcjach historii dojrzysz zależności i przenikanie się wpływów, historia przestanie być tylko zbiorem opowiadań, a stanie się inspirującą powieścią o ludzkości. Z nami poznasz kulturę i tradycje odległych zakątków świata. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz mógł podróżować i nawiązywać liczne kontakty. Będziesz potrafił to opisać i propagować w mediach.

W klasie turystyczo-medialnej III Liceum Ogólnokształcącego, podczas rekrutacji,  będą brane pod uwagę oceny z następujących przedmiotów:

       – język polski

      – matematyka

      – historia

      – najwyższa ocena z jednego z przedmiotów – język obcy nowożytny, wiedza o społeczeństwie.

Szkoła Branżowa (wielozawodowa)

Branżowa szkoła I stopnia

Jeżeli stawiasz na konkretny zawód chcesz poświęcić swój czas na naukę konkretnego zawodu, zdobyć niezbędne umiejętności do wykonywania pracy zawodowej to wybierz jeden z proponowanych u nas kierunków w klasie wielozawodowej:

– blacharz samochodowy
– cukiernik
– elektromechanik sprzętu AGD
– elektromechanik pojazdów samochodowych
– elektronik
– monter sieci i instalacji sanitarnych
– elektryk
– fryzjer
– lakiernik samochodowy
– mechanik operator pojazdów i maszyn
– mechanik pojazdów samochodowych
– murarz-tynkarz
– piekarz
– stolarz
– fotograf
– przetwórca mięsa
– ślusarz
– sprzedawca
– kelner

– tapicer
– krawiec – praktyczna nauka zawodu w zakładzie produkcyjnym ” Poziomka S.C.” w Mławie
– obuwnik – praktyczna nauka zawodu w zakładzie P.P-H. EL-BUT S.C. M.M. Leszczyńscy, buty profilaktyczno-korekcyjne „Aurelka” w Mławie. Gwarancja zatrudnienia po ukończeniu szkoły, ciekawa i atrakcyjna praca dająca możliwość awansu. www.aurelka.pl

Jeśli nie możesz znaleźć pracodawcy, u którego odbędziesz praktyki to szkoła zapewni Ci pomoc Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w realizacji praktycznej nauki zawodu.

IMG 4920

Powiatowy Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Mławie zapewnia miejsca praktycznej nauki zawodu w zakładach mistrzów szkolących zrzeszonych w Cechu
m. innymi w niżej wymienionych zawodach:

Blacharz/Lakiernik pojazdów samochodowych

1.      Kępczyk Mariusz – Mława ul. Nowowiejska 35 (za trasą E7) Tel. 607-391-177

2.      Maciak Paweł – Szydłówek 6 tel.505-117-312

3.      Orkiszewski Mirosław – Żuromin ul. Targowa

Mechanik –operator pojazdów i maszyn rolniczych

1.      TECHPOM Sp. z o.o. Krzywonoś 21, 06-516 Szydłowo

2.      KOW-KOT – ul. Napoleońska  74 Mława, Tel. 23/654-95-55

Cukiernik

1.      Szczepkowski Robert – Mława ul. Piłsudskiego 13A 

2.      Zakład Piekarniczo Cukierniczy Zakrzewska Bożenna – Szreńsk  ul. Żuromińska 8,

Tel. 23/653-40-22

3.      Wałowski Stanisław – Mława ul. 3 Maja 6

4.      Dyszkant Rafał – Żuromin, Plac Piłsudskiego 17

Piekarz

1.      Szczepkowski Robert – Mława ul. Piłsudskiego 13A

2.      Zakład Piekarniczy „Oleńka” Szreńsk ul. Żuromińska 8 tel. 604-194-895

3.      Gawarecki Radosław – Mława ul. Mickiewicza 7, 23/654-49-09

4.      Dyszkant Rafał – Żuromin, Plac Piłsudskiego 17

Elektryk

1.      Lewicki Lesław –  Mława ul. Konwaliowa 33, tel. 504 263 913

2.      Rutkowski Seweryn – Mława ul. Stefana Batorego 27, tel. 606 498 272

3.      Gołębiewski Mariusz – Mława ul. Przemysłowa 6, tel. 600 021 490

4.      Falbin Stanisław – Mława ul. Kościuszki 21, tel. 604 164 731

5.      Tański Tomasz – Mława ul. Browarna 4, tel. 509-348-990

Elektromechanik

1.      Cendrowski Piotr – Mława ul. Dudzińskiego 14, Tel. 601-094-700

Elektronik

1.      Sawlewicz Andrzej – Mlawa ul. Żwirki 5, Tel. 23/654-41-80

2.      Baran Dariusz – Mława ul. Lipowa 2, Tel.512-287-742

Fryzjer

1.      KATRIN Jarzębska Katarzyna – Mława Osiedle Młodych 25, Tel. 23/654-65-35

2.      Salon Fryzjerski u Pawła Szymański Paweł – Mława ul. Ciechanowska 6,

tel.507-442-109

3.      Akademia Urody. COOLMAR Marlęga Maria – Mława ul. Osiedle Młodych 28,

tel. 23/653-42-89

4.      Rogala Jolanta – Mława ul. Sienkiewicza 12, tel.500-220-453

5.      Misiurek Paulina – ul. Powstańców Styczniowych 5 Mława, Tel 668-597-176

6.      Szymańska Katarzyna – Mława ul. Reymonta  9. Tel. 668-452-502

7.      Przybyłkowska Małgorzata – Mława ul. Os. Książąt Mazowieckich pawilon A lok 19,      Tel. 609-563-987

8.      Adamska  Anna – Mława ul. Osiedle Książąt Mazowieckich 14 B, tel 880-290-276

9.      Puszczyńska Beata – Mława ul. Osiedle Książąt mazowieckich 27 A,

Tel. 501-582-877

10.  Kujtkowska Iwona – Mława ul. Torfa Załęskiego 14, Tel. 696-597-239

11.  Ludwińska Donata – ul. Leśna 6, Mława Tel. 664-193-258

12.  Śmigielska Ewa –  Mława ul. Narutowicza  2, Tel. 663-601-698

13.  Klimowska Ewelina – Szreńsk ul. Rynek 2, tel. 500-173-288

14.  Zakrzewska Sylwia – Lipowiec Kościelny 80, Tel. 513-04-85-85

15.  Lewandowski  Tomasz  – Szreńsk ul. Rynek 21, Tel 781-112-248

16.  Joanna Olbryś  – Suska  – ul. Wyzwolenia 9,  06-445 Strzegowo, Tel. 698-390-561  

17.  Gorczyca  Agnieszka – ul. Armii Krajowej 7, Rościszewo Tel. 512-125-180

18.  Rachocki Krystian ul. Sienkiewicza 62/11, Mława Tel. 881-280-05-92

19.  Tylicka Elżbieta ul. Sienkiewicza 21a, Mława 517-273-932

Monter Instalacji i Urządzeń Sanitarnych

1.      Kołodziejczyk Marek – Mława ul. Szpitalna 34A, tel. 600 945 895

2.      Święconek  Zbigniew – Mława ul. Napoleońska 81, tel. 23/654 95 52

3.      Ćwikliński Edward – Mława ul. Sienkiewicza 40, tel. 601 850 864

Krawiec

1.      Chocholska Janina – Mława ul. Grzebskiego 8 tel. 23/654-33-42

Mechanik pojazdów samochodowych

1.      AUTOSERVIS Gralewicz Kazimierz – Mława ul. Płocka 91, Tel. 23/654-40-13

2.      GUMPOL Jabłonowski Dariusz – Mława ul. Płocka 126, tel. 509-083-142

3.      POLGUM Jabłonowski Cezary – Mława ul. Nowowiejska 1, Tel. 502-288-582

4.      Kalinowski Wiesław – Mława ul. Napoleońska 72, Tel. 608-143-999

5.      AUTOSERWIS Kołakowski Mirosław – Mława ul. Padlewskiego 53,

Tel. 604-326-570

6.      REM – MAX Muszyński Włodzimierz – Mława ul. Graniczna 15, Tel. 23/654-48-74

7.      Nawrocki Ryszard – Mława ul. Dzierzgowska 34, Tel. 23/654-53-24

8.      Palkowski Bartłomiej – Mława ul. Szkolna 18, Tel.500-603-383

9.      Wojciechowski Jacek – Żurominek 122, Tel. 519-116-828

10.  Wieczorek Ryszard – ul. Złota 13 Mława, Tel. 506-870-001

11.  Stolarski Zbigniew – ul. Krajewskiego 12 Mława, 506 703 392

12.  Osiecki Marek – Uniszki Zawadzkie 53, 512-469-054

13.  Kisiel Marcin – Łęg 11 tel. 695-164-595

14.  Stankiewicz Marzena – ul. Lidzbarska 37, 09-300 Żuromin

Elektromechanik pojazdów samochodów

1.      AUTOSERVIS Gralewicz Kazimierz – Mława ul. Płocka 91, Tel. 23/654-40-13

Murarz-tynkarz, Monter zabudowy i  robót wykończeniowych w budownictwie

1.      Giżyński Paweł – Mława ul. Napoleońska 95, tel. 606 855 285

2.      Nachtygal Dariusz – Mława ul. Polna 8 a, tel. 23/655 31 70

3.      Kwiatkowski  Grzegorz – ul. Sadowa 18 Mława tel. 661 916 484

Obuwnik

1.      AURELKA  M. Leszczyński  – Mława ul. Instalatorów 2

Stolarz

1.      Gastołek Andrzej  – Mława ul. Różana 5 tel. 23/654-47-44

2.      MEBLEX Dariusz Litka – Mława ul. Szpitalna 33 tel. 23/654-24-44

3.      WALKO Waldemar Kowalski – Kuklin 58a tel. 23/654-01-24

4.      Stanisław Rudziński  – Kuklin 63A tel. 23/654-00-55, 505 629 548

5.      Potrzuski Ryszard – Niedzbórz 30 tel. 23/679-40-41

6.      Jankowski  Jan – Uniszki Zawadzkie 52 tel. 502-287-479

Sprzedawca

1.      Szczepkowski Robert – Mława ul. Piłsudskiego 13 A

2.      KOW-KOT – ul. Napoleońska  74 Mława, Tel. 23/654-95-55

3.      Dyszkant Rafał – Żuromin, Plac Piłsudskiego 17

Kucharz

1.    Restauracja „NA MAZOWSZU” Marianna Michalak- Wiśniewo 90 A ,

Tel.502-39-40-75

2.    Restauracja „AMBROZJA” ul .Zuzanny Morawskiej 19 Mława, tel. 23/654-66-34

Przetwórca mięsa

1.      Zakład Mięsny Jerzy Czaplicki – Mława ul. Warszawska 58, tel. 23/655-29-22

Fotograf

1.      Zakład Fotograficzny Polikarp Kawalec Mława ul. Sportowa 2A, tel. 502-382-335

Ślusarz

1.      KOW-KOT – ul. Napoleońska  74 Mława, Tel. 23/654-95-55