Twoja Szkoła – Teperesy

Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada odbył się w naszej szkole konkurs pieśni patriotycznej z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Poniżej możecie zobaczyć część wystąpień.

Międzynarodowy miesiąc bibliotek szkolnych – czytanie dla pokoju.

klasa IV LOa – „Medaliony”, klasa I LO b- „Pożegnanie z Marią”, klasa II LO – „Dziady”

Sprzątanie lasu

Panie, Monika Grochowska i Agnieszka Cieśluk-Bartkowska wyznaczyły uczniom z klasy 2bb i klasy 1LOb, z klasy 3 TE pożyteczne zadanie sprzątania lasu. A po zakończonej pracy chwila relaksu w naszej szkółce leśnej.

Czytaj PL

Największa akcja czytelnicza w Polsce – CZYTAJ PL Rozpoczęła się największa w Polsce akcja czytelnicza! Dnia 04.10.2022r. nasza szkoła również przyłączyła się do akcji. Dzięki niej zupełnie za darmo mamy dostęp do 18 bestsellerowych książek w formie e-bloków i audiobooków. Czytać i słuchać można do końca listopada.

Dzień gier planszowych

Dzień gier planszowych Gry planszowe nie tylko bawią , rozwijają wyobraźnie , uczą przewidywania, podejmowania decyzji oraz zasad fair play. Mając to na uwadze, dnia 10.10.2022r. w czytelni biblioteki szkolnej uczniowie kl. IBA, IBB, OP grali w gry planszowe.

Ogólnopolski dzień głośnego czytania

Ogólnopolski dzień głośnego czytania Dnia 29.09.2022r. w bibliotece szkolnej uczniowie Oddziału przygotowawczego czytali „Sonety krymskie” Adama Mickiewicza

Dzień programisty

Dzisiaj, to jest 13 września jest 256 dzień roku. Liczba ta jest dość popularna w środowisku programistycznym, gdyż stanowi ilość wszystkich możliwych wartości jednego bajtu informacji w jego najpopularniejszej, 8-bitowej postaci. Dlatego ten dzień został wybrany na święto wszystkich programistów. W naszej szkole dzień ten został uczczony przez uczniów klas technicznych którzy to dziś wyprodukowali…
Czytaj dalej

Narodowe Czytanie – Ballady i romanse

5 września 2022 roku odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie ballad A. Mickiewicza w ZS 3 z inscenizacją ballady „Romantyczność” i gośćmi dyrektor biblioteki Agatą Mierzwa oraz poetką Wiesławą Palewską.

Uroczyste rozpoczęcie 
roku szkolnego
2022-2023

W czwartek o godzinie 9:00 zapraszamy wszystkich na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Mamy nadzieję, że jesteście  wypoczęci i pełni chęci do pracy. Po części oficjalnej tradycyjne spotkanie z wychowawcami. Do zobaczenia   .

Bezpieczne Wakacje!

24 czerwca rozpoczęły się długo oczekiwane przez Was wakacje. Pamiętajcie o kilku zasadach, aby bezpiecznie powrócić z letniego wypoczynku. PODCZAS POBYTU NAD WODĄ pamiętajcie, że najbezpieczniejsza kąpiel to ta w miejscach odpowiednio zorganizowanych i oznakowanych, będących pod   nadzorem ratowników, czy funkcjonariuszy Policji Wodnej; zawsze stosujcie się do regulaminu kąpieliska i poleceń ratowników, opiekuna obiektu czy policjantów;…
Czytaj dalej